Home > Stomatologia estetyczna

Piękny uśmiech jest wizytówką człowieka, jednak nie zawsze udaje się go zachować. Na szczęście dobry gabinet stomatologii estetycznej zna rozwiązania, dzięki którym każdy może cieszyć się zadbanym uzębieniem – nieważne, jakie choroby przebył i ile ma ubytków. Takim gabinetem jest właśnie Zili Clinic. Nasza stomatologia estetyczna zawsze jest dopasowana indywidualnie do potrzeb pacjenta. Każdy zabieg omawiamy, proponujemy najlepsze rozwiązania. Jako jeden z nielicznych gabinetów stomatologii estetycznej oferujemy zabiegi z bardzo różnych dziedzin stomatologii i technologii. Aby uzyskać najlepsze efekty, wykorzystujemy:

  • leczenie zachowawcze
  • higienizacja
- wybielanie
  • zabiegi w odcinku dziąsłowym by zapewnić jak najlepsza harmonię  i linie dziąseł
  • protetyka

Umawiając się na wizytę w Zili Clinic, możesz mieć pewność, że wybierasz usługi stomatologii estetycznej na najwyższym poziomie.

stomatologia estetyczna - wybielanie zębów

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów odbywamy szkolenia, pojawiamy się regularnie na targach. Jesteśmy na bieżąco z materiałami, których jakość musi iść w parze z estetyką i zdrowiem. Dzięki temu możemy wykonywać wypełnienia estetyczne, licówki, tak aby długotrwale utrzymywały swój pierwotny efekt. Nie boimy się również proponować pacjentom wybielania, zarówno tego przeprowadzanego w gabinecie jak i w domu, przy użyciu nakładek. Rozumiemy, że problemem w stomatologii jest nie tylko ból, ale również wstyd, kompleksy, brak akceptacji. Czasami wystarczy profesjonalne oczyszczenie zębów przez higienistkę, innym razem przeprowadzamy kompleksowe leczenie protetyczne z wykorzystaniem koron, mostów, inleyi i licówek, w celu zmiany kształtu, koloru i ustawienia wszystkich zębów. Ustawienie na nowo linii pośrodkowej lub zgryzowej, zmniejszenie diastemy, przebudowa zgryzu to czynności, u których podstawy jest nie tylko leczenie, ale dla wielu pacjentów przede wszystkim przywrócenie naturalnego i estetycznego uśmiechu.